KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14556053
nr 1455 6053
Ulf Röll Larsen
(f. 1948), Danmark
Signerad. Blandteknik, collage, 80x100 cm, oramad
Ulf Røll Larsen, dansk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:54:14
20/3 17:30:52